wirtualne impresje

proces7

Wiadomości z czata

6 Komentarzy

Na comiesięcznej konferencji prasowej, pani prezes komitetu wykonawczego rządzącej na czacie Partii Fioletowych Dorotka „Dodi” ogłosiła z dumą, że na czacie Tlenu zamontowano tysięcznego bota. W chwili obecnej, na każdego czatującego wypada 3.7 bota.
Według badań naukowców, boty zwiększają bezpieczeństwo czatujących o 179%. W ciągu najbliższych miesięcy te programy, pisane przez najwybitniejszych informatyków czata, będą informować operatorów, czy czatujący nie używają wulgarnych słów w rozmowach prywatnych. Na podstawie analiz tekstu będą także ustalać płeć czatujących, by nikt nie obrażał kobiet kryjących się za męskimi loginami.

Czatowa Grupa Operacyjna pod dowództwem Zasranego Lokisa wykryła i zabanowała na amen gang pedofilów grasujący od dłuższego czasu w pokoju „Po 40-tce”. Obiektem molestowania tych zwyrodnialców był najnowszy model moherowego berecika w kolorze magnolii należący do Cornelii. Ci zboczeńcy wycierali sobie upaprane penisy tym dziedzictwem owej damy. Drugim celem tych ohydnych przestępców była fotografia mumii dziny11, którą bezcześcili w niewybredny sposób. Dowód przestępstwa w postaci poplamionego beretu i fotografii zbezczeszczonej mumii11 zdeponowano w bezpiecznym miejscu, tuż obok podusi administratora Herkulesa.

Błyskotliwą karierę na czacie robi niejaki Huntersturmbahnfuehrer Kulfonik. Wczoraj, za wzorowe banowanie, został awansowany przez nadzorcę „40-tek” Zeusa do stopnia Oberhuntersturmbahnfuehrera. Liść, który ozdobił dodatkowo jego login pochodzi z konfiskaty z liścia na głowie jednej z nieposłusznych czatowniczek.

W pokoju „Cyberseks” w poniedziałek przelano piątą baryłkę spermy. Przywódca pokoju, zasłużony cybersekser – drzewo, podczas degustacji już szóstej baryłki oświadczył, że tegoroczny plan opiewał na cztery baryłki, stąd do końca roku należy się spodziewać rekordowych wyników.
Obecna podczas uroczystości degustacji, miejscowa higienistka- dama, oświadczyła, że tak dobre wyniki zawdzięczamy wzmożonej pracy administracji, która skutecznie za pomocą banów i botów najnowszej generacji, likwiduje zbędne rozmowy na forum ogólnym czata.
Niemały udział w sukcesie ma skonstruowane przez firmę Navision & Matc Czatbots urządzenie do huśtania jaj, co lokalnym higienistkom ułatwia smarowanie gencjaną i innymi środkami dezynfekcyjnymi genitaliów czatujących.

Rzecznik prasowy pokoju „Po 40-tce” dzina11 oświadczyła, że pogłoski o złym stanie zdrowia administratora Zeusa są mocno przesadzone. Na dowód podała zapis z poranka administratora wykonany przez najnowszy model czatbota:
Godzina 8.01 Zeus oddaje mocz, barwa moczu i konsystencja przejrzyste. Nie stwierdzono chorób.
Godzina 8.07 Zeus banuje znaną lesbijkę i feministkę Miia, ukrywającą się dla niepoznaki pod loginem „brunetzalaski”. Jak się później okaże login ten został skradziony.
Godzina 8.11 Zeus oddaje kał, barwa i konsystencja prawidłowa
Godzina 8.24 Zeus budzi się.

Zwycięzcą konkursu na „wzorowego czatusia 40-tek” został bezapelacyjnie cyko, dystansując o trzy rolki czata Mikosza. Tuż za Mikoszem uplasował się stem. Pierwszą nagrodą jest godzina pokazów tańca erotycznego w kamerce przez dzinę11, drugą nagrodą dwie godziny owej atrakcji, zaś trzecią- trzy godziny.

Administrator seksualno- globalny WIKO odmówił prawa łaski niejakiej Annie Purnej, która na priv napisała koleżance: „Herkules postępuje infantylnie i irracjonalnie”. Oskarżona została skazana na „zakaz wstępu” do pokoju „Po 40-tce” do 60-tki za obrazę majestatu i używanie trudnych słów na literę „i”. Rozmowę podejrzał przypadkowy anonimowy user, który złożył doniesienie właściwym organom czatowym.

Znana czatowa przestępczyni- recydywistka magnolia47 została skazana na 3 miesiące pozbawienia czata w zawieszeniu na 47 lat, za podrabianie loginów oraz za wejścia po banie.
„Wejścia po banie obok pomówień i oczerniań administratorów są największą plagą współczesnego czata” -oświadczył w wywiadzie dla lokalnej prasy administrator Herkules.

proces

Reklamy

Written by procesVII

Listopad 8, 2007 @ 8:26 pm

Komentarzy 6

Subscribe to comments with RSS.

 1. Tymczasem anarchistyczny odłam Catch22 zajął kolejny przyczółek w starej wygódce „Zawróceni z frontu”, gdzie bojownicy liżą rany i wydłubując pilniczkami do paznokci wszczepione w dupy boty. Pozostałe sławojki zostały opanowane przez dzikie hordy Mściwych Beretów, gdzie urządzają swe rozpustne bachanalia, ciskając papierkami w kukłę Penisa VII.
  Dla Programu „weź to wyłącz” mówiła Pruderia.

  Pruderia

  Listopad 8, 2007 at 11:37 pm

 2. :D :D
  Te wiadomości to jednorazowe wydanie czy może jakiś tygodnik czatowy się szykuje ?
  Fajne. ;)

  kawa3603

  Listopad 8, 2007 at 11:44 pm

 3. Nie daję tego jako notki, tylko jako stronę, która nie widnieje w spisach czy katalogach. Nie wiem czy będzie mi się chciało jeszcze pisać o czatach. Na pewno nie chce mi się przedstawiać dowodów na debilizm debili, bowiem jest to czasochłonne. Wiem, że nie daje efektu, ale już nie bawi. A bawiło.

  proces

  Listopad 9, 2007 at 8:08 pm

 4. Nie bawi? Więc po co używasz moich loginów? Spadaj na baniak procu ze swoimi durnowatymi tekstami. Chcesz znowu wieźć się na plecach innych?

  cornelli

  Listopad 9, 2007 at 10:50 pm

 5. Towarzysz I seksretarz Komunistycznej Partii „Zawroceni z czata” Burak VII poinformował podwładnych o założeniu w dniu dzisiejszym 1000000 loginu. To wykonanie 230% normy. Burak VII podjął zobowiązanie na rok 2008: założy kolejnych 1000000 loginów, uruchomi kolejne 250000 wątków na forach; 147000 wątków zlikwiduje.
  W związku z powyższym poszukiwani są kolejni naiwni do biegania z linkami po czatch. Zgłoszenia: http://www.cnn.pl/burak7

  zawrócony z czata

  Listopad 9, 2007 at 11:46 pm

 6. Lubię ją, nazywam ja „Pierwszą Kurą Dworu”, bo to moja najwierniejsza suczka,
  zaraz przed Kawcią. Codziennie biega po czacie i reklamuje mój blogasek.
  Chciałbym w nagrodę ufundować jej pobyt na zlocie u Lokisa. Mam problem z
  dźwigiem, którym mógłbym ja załadować na wywrotkę. Wywrotkę mam, to solidny
  stary Jelcz. Kiedy już będzie załadowana na tego Jelcza, to się ja wykipruje
  gdzieś na podwórku u Toratoratora w Lublinie.
  Jeśli ktoś ma „dojście” do dźwigów przemysłowych, to proszę o kontakt na maila.
  Dziękuje z góry.


  Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus… [by Anna Maria
  Siwa /zerżnięte niekulturalnie przez Siwą z Michaiła Bułhakowa bez podania
  autora. No cóż adminowi Agory wolno i możemy mu nadmuchać/]

  http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=47482&w=69728645

  Ciuchciowa

  Listopad 10, 2007 at 1:34 am


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: